O nás

Co dělá naší firmu tak unikátní?

Stabilita. Od založení je klinika v rukou jediného majitele.A to zaručuje stabilitu a vysokou kvalitu prostředí a služeb. Jsem lékař a pracuji v oboru více než třicet pět  let z toho třicet let ve Spojených státech. Na základě mých zkušeností ze zdravotnických zařízení  odtud a z ciziny vím co sofistikovaný pacient potřebuje,aby proces léčení byl příjemný, efektivní a emocionálně přijatelný.Čisté, moderní a lehce přístupné zařízení s co nejlepší profesionální péčí o pacienty bylo vždy mojí prioritou.

Prostředí. Rehabilitační centrum jsem  otevřel v v nákladně rekonstruovaném historickém objektu Herrmanovy vily na břehu rybníka Vajgar. Podařilo se nám vytvořit moderní , čisté a lehce dostupné pracoviště s dostatečným parkovacím prostorem a bezbarierovým přístupem.

Kvalita. Naše klinika má nejmodernější zařízení které moderní fyzioterapie vyžaduje  včetně hydroterapie, sonoterapie, elektroterapie, magnetoterapie apod. Mimo toho nabízíme i nadstandardní služby pro naše pacienty jako výživové poradenství, lymfodrenáže a celou škálu masážních technik včetně baňkování a kineziotaping.

Investice.Jen za poslední rok a půl jsme investovali do chodu kliniky sta tisíce korun zejména do vybavení a zabezpečení kliniky, včetně IT a kamerového systému. Nemalé částky jsou též věnovány na následné vzdělání fyzioterapeutů. Považuji investice do vybavení a vzdělání za velice důležitý faktor v optimální péči o pacienty. Myslím, že tím se lišíme v dobrém slova smyslu od podobných zařízení v okrese. Dvě z našich fyzioterapeutek mají magisterské vzdělání a třetí dokončuje magisterské studium v tomto roce. Dlouhodobě odporujeme kontinuální vzdělání s následnými kurzy a praktikami pro všechny naše zaměstnance.. V loňském roce jsme například zakoupili nemodernější lymfodrenážní přístroj Ballancer 606 a vyškolili všechny fyzioterapeuty k jeho používání.

Péče o pacienty. Máme jednoduchý objednávací systém pro pacienty, kteří si v našem rozvrhu mohou vybrat podle svých potřeb ranní nebo pozdně odpolední hodiny s co nejkratší čekací dobou. Dříve než se pacient rozhodne pro naše pracoviště , může se seznámit s naší praxí na moderních sdělovacích systémech jako je walk-through video na youtube, Facebook,Twitter nebo Instagram. Vytvořili jsme nové webové stránky, které zahrnují blogy, nejmodernější lékařské informace, průvodce vaší léčbou a detailní informace o fyzioterapeutech, kteří vás budou léčit.. Jsou zde i hodnocení naší práce od předchozích pacientů. Připravujeme také elektronický objednací systém v němž se můžete objednat z pohodlí vašeho domova. Vítáme též vaše podněty a hodnocení. Každý podnět od vás budeme brát vážně a uvedem ho do praxe bude li to možné. Nejpodstatnější pro nás je ale to, aby jste se u nás cítili příjemně a hlavně, aby vás naše péče rychle vrátila do normálního života bez bolestí a komplikací.

Doufám,že jsem vás dostatečně informoval o tom kdo jsme, co děláme a proč si myslíme že jsme stejně dobří ba ještě lepší než naše konkurence v oboru léčebné rehabilitace v okrese.

 

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera